Председница Народне скупштине Србије Ана Брнабић упутила је честитку грађанима поводом предстојећих новогодишњих и божићних празника, изразивши уверење да ће Србија и у години која долази наставити да ради на јачању институција, дијалога и поверења, у интересу свих грађана.

Она је у честитки поручила да жели да предстојећи празнични дани донесу здравље, мир, личну и породичну срећу, као и снагу да се заједничким напорима гради стабилније и праведније друштво.
Брнабић је истакла да је година за нама била обележена бројним изазовима, али и приликама да се покаже одговорност, солидарност и посвећеност општем добру.
„Уверена сам да ћемо и у години која је пред нама наставити да јачамо институције, унапређујемо дијалог и градимо међусобно поверење, у интересу свих грађана Србије“, навела је Брнабић.
Она је пожелела да Нова година буде година нових прилика, разумевања и заједништва, у којој ће се неговати међусобно поштовање и заједнички рад на бољој будућности Србије.
Нема резултата
Види све резултате