Дан месне заједнице Ргоште 22. децембар обележен је у овом селу полагањем венца на спомен-обележje палим борцима. Поред мештана, догађају је присуствовао и Милан Ђокић, председник општине Књажевац са својим сарадницима, који је са председником ове МЗ положио венац на споменик палим борцима.