<h4><strong>Потрошачи у насељу "Збириште" данас ће бити без воде до санирања квара, кажу у ЈКП "Стандарад" Књажевац. </strong></h4> Радници овог предузећа су и у Васиљу, а искључење са система вршиће се по потреби, кажу надлежни.