<h4><strong>ФК “Тимочанин” савладао је ФК “Динамо” из Врања резултатом 0:1. </strong></h4> Први тим “Тимочанина” одиграо је утакмицу у суботу, 30. октобра у Врању, у оквиру 12.кола Српске лиге "Исток".